1. « Wróć do   Strona główna
  2. Telefony kontaktowe

Telefony kontaktowe

Mirosław Rybkowski "PESTA2"
Ul. Gdańska 4F
73-110 Stargard
Tel. / Fax: +48 91 577-22-82
NIP: 854-109-26-67
REGON: 812725275

BDO: 000001771

Godziny otwarcia firmy

Poniedziałek od: 800 do: 1800
Wtorek od: 800 do: 1800
Środa od: 800 do: 1800
Czwartek od: 800 do: 1800
Piątek od: 800 do: 1800
Sobota : Nieczynne
Niedziela : Nieczynne

 

Dział handlu i przedstawiciele

Przedstawiciel handlowy  
Daniel Wiśniewski  
Tel. +48 500-103-037  
E-mail: daniel.w@pesta.com.pl  
   

 

Przedstawiciel handlowy Przedstawiciel handlowy
Marcin Leśniewski Marcin Pietrzykowski
Tel. +48 501-228-212 Tel. +48 501-228-202
E-mail: marcin.l@pesta.com.pl E-mail: marcin.p@pesta.com.pl

 

Przedstawiciel handlowy Przedstawiciel handlowy
Marek Jaskot Patryk Tymejczyk
Tel. +48 512-456-065 Tel. +48 501-228-500
E-mail: marek.j@pesta.com.pl E-mail: patryk.t@pesta.com.pl

 

Magazyn
Przedstawiciel handlowy
Łukasz Bujak
Krzysztof Mierzwa
Tel. +48 91 577-22-82 wew. 120
Tel. +48 500-260-223
E-mail: magazyn1@pesta.com.pl E-mail: krzysztof.m@pesta.com.pl
   

 

Magazyn
Przedstawiciel handlowy
Krzysztof Ratkiewicz Mateusz Tymejczyk
Tel. +48 91 577-22-82 wew. 120 Tel. +48 509-529-247
Tel. +48 507-169-717 Email: mateusz.t@pesta.com.pl
Email: krzysztof.r@pesta.com.pl  

 

 

 

Sprzedaż, serwis opon i wulkanizacja

Mobilny serwis opon Kierownik sprzedaży opon i wulkanizacji
Mariusz Konopacki
Mariusz Konopacki
Tel. +48 512-029-284 Tel. +48 91 577-22-82 wew. 56
E-mail: wulkanizacja@pesta.com.pl Tel. +48 504-061-992
  E-mail: wulkanizacja@pesta.com.pl

 

Stacjonarny i mobilny serwis klimatyzacji

Mobilny serwis klimatyzacji  
Mateusz Witczak  
Tel. +48 501-776-529  
E-mail: klimatyzacja@pesta.com.pl  

 

Sprzedaż i serwis wózków widłowych

Kierownik serwisu i sprzedaży wózków widłowych
Mechanik, mobilny serwis wózków widłowych
Marek Stasiak
Krzysztof Małecki
Tel. +48 91 577-22-82 wew. 57 Tel. +48 91 577-22-82 wew. 57
Tel. +48 512-590-208 Tel. +48 512-371-427
E-mail: sztaplarki@pesta.com.pl E-mail: sztaplarka@pesta.com.pl

 

Mechanik Mechanik
Tomasz Oziembło Marek Stasiak
Tel. +48 91 577-22-82 wew. 57 Tel. +48 504-742-069
E-mail: tomasz.o@pesta.com.pl  

 

Moto-market

Kierownik sklepu
Sprzedawca
Robert Banaś Aldona Falbierska i Magdalena Trybuła
Tel. +48 91 577-22-82 wew. 111 Tel. +48 91 577-22-82 wew. 111
Tel. +48 502-813-643 E-mail: moto-market@pesta.com.pl
E-mail: moto-market@pesta.com.pl  

 

Administracja

Kierownik zakładu Główna księgowa
Bartosz Rybkowski Renata Wojtkowiak
Tel. +48 91 577-22-82 wew. 66 Tel. +48 91 577-22-82 wew. 52
Tel. +48 502-485-493 Tel. +48 501-658-534
E-mail: sprzedaz@pesta.com.pl E-mail: ksiegowosc@pesta.com.pl

 

Windykacja Księgowość
Małgorzata Traczyk Wioletta Majcherowicz
Tel: 91 577-22-82 wew. 55 Tel. +48 91 577-22-82 wew. 51
Tel. +48 502-813-673 E-mail: wioletta.m@pesta.com.pl
E-mail: windykacja@pesta.com.pl  

 

IT Administrator Kadry
Sławomir Balcerek  Izabela Solarczyk
Tel. +48 91 577-22-82 wew. 62  Tel. +48 91 577-22-82 wew. 54
Tel. +48 512-059-932  Tel. +48 539-734-039
E-mail: admin@pesta.com.pl  E-mail: kadry@pesta.com.pl